Litintermodom Строительство деревяных домов,
беседок, садовых изделий,
террасная доска


Гелиопарк «Баттерфляй»

   Головна сторінка * про літин * Новини Літинщини

all4hyip - создание HYIP, make HYIP, дизайн для h-script, hscripts создание хайп, заработать на HYIP, уникальный дизайн для хайп, free hyip templates, уникальный шаблон для хайп, скачать шаблон для хайпа, goldcoders скрипт, дизайн, реклама хайп, все для HYIP

вироби з бетонуі граніту, тротуарна плитка, забори

До уваги платників податків

Річний семінар для платників податків Літинського , Хмільницького  районів та м.Хмільника відбудеться 16 січня 2014 року

Хмільницька ОДПІ запрошує платників податків на річний обласний семінар з питань подання звітності за 2013 рік і нововведень податкового законодавства у 2014 році за участю фахівців ГУ Міндоходів у Вінницькій області, філії ДП «Сервісно-видавничий центр Міндоходів у Вінницькій області», товариства «Знання», який відбудеться 16 січня 2014 року о 10 год. ранку в приміщенні Хмільницької міськради, 2 поверх актовий зал.

Відділ обслуговування платників податків Хмільницької ОДПІ, тел. для довідок: 2-23-78.

До уваги платників податків – важливі зміни 2014 року у вартості ЄП, ПСП та торгового патенту

Згідно з нормами частини другої статті 41 Бюджетного кодексу України, до набрання чинності законом про Державний бюджет на поточний період  діють норми Закону про Державний бюджет України на попередній бюджетний рік.

Пунктом 4 частини другої статті 41 названого Кодексу встановлено, що соціальні стандарти та соціальні гарантії, у тому числі прожитковий мінімум, рівень його забезпечення, мінімальна заробітна плата, надання пільг, компенсацій і гарантій населенню, у поточному бюджетному періоді застосовуються у розмірах та на умовах, що діяли у грудні попереднього бюджетного періоду.

Відповідно до   Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" станом на 01.12.2013 мінімальна заробітна плата та прожитковий мінімум для працездатної особи встановлена у розмірі 1218 грн.

Враховуючи вищевикладене Хмільницька ОДПІ інформує платників податків, що з 1 січня 2014 pоку податкова соціальна пільга (ПСП) становитеме:  609,00 гpн. (50 % прожиткового мінімуму).

Податкова соціальна пільга в межах 150 % = 913,50 гpн., а 200 % ПCП = 1218 гpн.

Податкова соціальна пільга може застосовуватися до доходу працівника у виглядi заробітної плати чи прирівняних до нeї виплат, якщo розмір доходу нe перевишує прожиткового мінімуму для працездатної особи, встановленнoгo нa 01 січня звітнoгo податковогo року, помноженoгo нa 1,4 тa округленогo дo найближчиx 10 гривень. Tобтo, максимальний розмір доходу, при оподаткуванні якогo може бути застосована податкова соціальна пільга у 2014 рoці = 1218 * 1,4 ≈ 1710 грн.

 

Граничні терміни подання декларацій платниками єдиного податку

Міністерство доходів і зборів України нагадує. За результатами роботи 2013 року фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування І та ІІ груп, заповнюють та подають декларацію платника єдиного податку протягом   60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року. Тобто, останній день подання податкової декларації платниками єдиного податку першої та другої груп -  3 березня 2014 року.

 

Замість Бази знань на веб-порталі Міндоходів з 1 січня 2014 р. інформаційно-довідковий ресурс «ЗІР»

Інформаційна довідка про Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс «ЗІР»

Враховуючи функціональні повноваження Міндоходів, результати всебічного аналізу інформації про потреби клієнтів, які звертаються до Контакт-центру (щорічно понад 1 млн. звернень), необхідність мінімалізації витрат часу представників бізнесу на спілкування з державою та накопичений досвід в галузі надання інформаційних послуг виникла необхідність створення загальнодоступного джерела інформації в т.ч. з використанням існуючих редакцій запитань-відповідей Бази знань, письмових консультацій на типові звернення суб’єктів господарювання та громадян, чинного законодавства тощо.

 

Про надання роз’ясень щодо єдиного внеску

Хмільницька ОДПІ інформує, що  спільним листом  Міндоходів та Пенсійного фонду України від 27.12.13 №21052/5/99-99-17-03-01-16, від 27.12.13 №36398/05.10 "Про надання роз'яснень щодо єдиного внеску" відомства повідомили платників  , що відповідно до ст. 12, п.3 ч.1 ст. 131 ст.20 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" (із змінами)  консультації з питань ведення Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, включаючи питання заповнення таблиць 5-9 додатку 4, всіх таблиць додатку 5, додатку 6 та додатку 7 звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затверджений наказом Міністерства доходів і зборів України 09.09.2013 за №454 "Про затвердження Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 20.09.2013 № 1628/24160, надають  органи Пенсійного фонду України.

 

Про Стратегічний план розвитку Міністерства доходів і зборів на 5 років

Міністерство доходів і зборів за рік свого функціонування підтвердило основний напрямок своєї діяльності, а саме перетворення для платників податків з фіскального органу до сервісної служби. Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23.10.2013 №869-р затверджено Стратегічний план розвитку Міністерства доходів і зборів до 2018 року.

Цим документом визначено комплекс з восьми стратегічних напрямів розвитку Міністерства, які деталізовані за конкретними стратегічними цілями, алгоритмами та строками їх виконання.

Відповідно до Стратегії, у найближчі п’ять років робота Міндоходів буде спрямована на вдосконалення податкових і митних сервісів, розвиток партнерських стосунків з громадянами та бізнесом, активізацію міжнародної торгівлі за рахунок оптимізації митного регулювання, боротьбу з корупцією та «тіньовим» сектором економіки, запровадження сучасної IT-функції у роботу органів доходів і зборів.

 

Звіт про податкові пільги – помилкам не місце

Згідно із положеннями статті 30 Податкового кодексу України суб'єкти господарювання обліковують суму податків і зборів, які не сплачені до бюджету у зв'язку з отриманням податкових пільг, та звітують про такі суми за місцем своєї податкової реєстрації.

Форма та Правила складання звіту по пільгам затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року N 1233.

Особливу увагу при формуванні звіту платникам слід звернути на правильність  заповнення деяких граф звітної форми.

Отже, у графах "Код податку, збору" та "Найменування податку, збору" – інформація надається відповідно до бюджетної класифікації;

 

Міндоходів не перевірятиме малий та середній бізнес у 2014 році

Мораторій на перевірки малого та середнього бізнесу буде подовжено у 2014 році. Про це заявив Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко сьогодні, 11 грудня, під час зустрічі з більше ніж 400 підприємцями та експертами, присвяченій обговоренню питань спрощеної системи оподаткування.

„Мораторій на перевірки малого та середнього бізнесу буде подовжено. Ця ініціатива була висунута бізнесом, і ми її підтримали. Впевнений, що цей крок надасть підприємцям, які працюють на спрощеній системі оподаткування, стимули для зростання та розвитку, що, у свою чергу, сприятиме збільшенню відрахувань до бюджету”, – наголосив Олександр Клименко.

 

Міндоходів: Слідчо-оперативні підрозділи спрямували до бюджету майже 2 млрд. гривень

У 2013 році по направлених до суду провадженнях про ухилення від сплати податків добровільне відшкодування збитків збільшено в 1,5 раза. Загалом, про провадженнях, що розслідуються слідчими Міндоходів, до бюджету надійшло 1,8 млрд. гривень. Таких результатів вдалося досягти за рахунок зосередження працівників слідчо-оперативних підрозділів на діяльності з базами даних та аналітично-інформаційними системами одночасно зі зменшенням втручання у господарську діяльність підприємців.

 

Семінар з трансфертного ціноутворення провели для платників Вінницької, Хмельницької та Житомирської областей

«Цивілізовані та прозорі правила ведення бізнесу, відсутність підстав для подвійного оподаткування та невизначеностей, які можуть перешкоджати прямим іноземним інвестиціям та розвитку зовнішньої торгівлі – все це покликаний забезпечити Закон України «Про трансфертне ціноутворення», - про це на сьогоднішньому кущовому семінарі говорив начальник Головного управління Міндоходів у Вінницькій області Геннадій Федик.

 

Шановні платники заповнюйте правильно розрахункові документи!

Шановні платники заповнюйте правильно розрахункові документи!

Хмільницька ОДПІ інформує, що відповідно до вимог Наказу Міністерства доходів і зборів України від 22.10.2013 №609 щодо заповнення розрахункових документів, так при сплаті (стягненні) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, здійсненні бюджетного відшкодування податку на додану вартість, поверненні помилково або надміру зарахованих коштів поле "Призначення платежу" розрахункового документа заповнюється таким чином:

 

Нові правила заповнення платіжних документів у разі сплати бюджетних платежів

Міндоходів своїм наказом від 22.10.2013р. №609 затвердило Порядок заповнення документів на переказ у разі сплати податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів. Насамперед, звертаємо увагу, що новий порядок формування платіжних документів на сплату бюджетних платежів діятимуть з дня офіційного опублікування наказу № 609. Втім, зважаючи на важливість та актуальність теми повідомляємо найсуттєвіші відмінності від порядку заповнення платіжних банківських документів на сплату ЄСВ згідно з вимогами наказу Міністерства фінансів України від 07.07.2012р. № 817.

 

На Вінниччині громадськість, бізнес та влада обговорювали механізм ефективного контролю за використанням бюджетних коштів

У Вінниці відбувся круглий стіл на тему "Громадський контроль використання бюджетних коштів". У заході, ініційованому Асоціацією платників податків України, взяли участь представники бізнесу, громадськості, зокрема члени Громадської ради при ГУ Міндоходів у області та Громадської ради при ОДА, представники Головного управління Міндоходів та Вінницької облдержадміністрації, ЗМІ. Аналогічні слухання уже відбулись в  шести регіонах України.

«Ініціюючи ці громадські обговорення, ми маємо за мету підвищення правової свідомості громадян, їх безпосереднє залучення до процесу моніторингу використання бюджетних коштів» - зауважив Голова Ради ТВ ВОГО АППУ у області Юрій Захарчук.

«Сьогодні,  як ніколи, на часі посилення  суспільної мотивації не тільки  щодо  сплати податків, але й раціонального витрачання коштів платників, - зауважила заступник начальника інформаційно-комунікаційного відділу ГУ Міндоходів у області Лариса Павлюк, - адже якісно виконуючи свої обов’язки, сумлінні платники податків сподіваються на відповідні дії з боку держави. Тож такі громадські обговорення мають забезпечити прозорість витрачання бюджетних коштів та запровадити ефективний громадський контроль при плануванні видатків».

До слова, що стосується діяльності Міндоходів, тут контроль з боку інститутів громадськості є досить конструктивним. Як приклад, - підписаний нещодавно із Асоціацією платників податків України Меморандум про співробітництво. Згідно з Меморандумом, сторони працюватимуть над створенням сприятливих умов для розвитку підприємництва в Україні, забезпечуватимуть контроль за дотриманням податкового та митного законодавства, а також надаватимуть можливості вирішення неврегульованих положень у цій сфері.

Головне управління Міндоходів у Вінницькій області

Про порядок сплати єдиного внеску фізичними особами-підприємцями, які протягом року перейшли зі спрощеної системи оподаткування на загальну

Платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування є, зокрема, фізичні особи - підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування (згідно п. 4 частини 1 ст. 4 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями).

Фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок (абз. третій частини 8 ст. 9 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями).

Проте платники можуть сплачувати єдиний внесок у вигляді авансового платежу в розмірі, який самостійно визначили, до 20 числа кожного місяця поточного кварталу. При цьому суми єдиного внеску, сплачені у вигляді авансових платежів, ураховуються платником при остаточному розрахунку, який здійснюється ним за календарний квартал до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок.

Фізичні особи - підприємці, які обрали загальну систему оподаткування, сплачують за себе єдиний внесок протягом року до:

- 15 березня;

- 15 травня;

- 15 серпня;

- 15 листопада

у вигляді авансових платежів в розмірі 25 відсотків річної суми єдиного внеску, обчисленої від суми, визначеної податковими органами для сплати авансових сум податку на доходи фізичних осіб - суб’єктів підприємницької діяльності. При цьому, суми єдиного внеску, сплачені у вигляді авансових платежів, ураховуються платником при остаточному розрахунку, який здійснюється ним за календарний рік до 10 лютого наступного року на підставі даних річної податкової декларації, та не можуть бути меншими за розмір мінімального страхового внеску за місяць, у якому отримано дохід (прибуток).

Отже, фізичні особи - підприємці, які перейшли із спрощеної системи оподаткування на загальну, подають податкову декларацію за результатами звітного кварталу, в якому відбувся перехід на загальну систему оподаткування (згідно п.п. 177.5.2 п. 177.5 ст. 177 розділу IV ПКУ від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ зі змінами та доповненнями).

Враховуючи вищевикладене, фізичні особи –підприємці, які перейшли протягом поточного звітного року зі спрощеної системи оподаткування на загальну, нараховують та сплачують суми єдиного внеску у вигляді авансових платежів на підставі квартальної декларації, яка подається ними після закінчення кварталу, в якому відбувся перехід.

Порядок нарахування та сплати платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування затверджений наказом Міністерства доходів і зборів України 09 вересня 2013 року № 455 «Про затвердження Інструкції про Порядок нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», яка зареєстрована в Міністерстві юстиції України 19 вересня 2013 року за № 1622/24154.

 

Хмільницька ОДПІ ГУ Міндоходів у Вінницькій області

 

На Вінниччині міндоходівці виявили «підводні течії»… спирту

Пластиковий трубопровід довжиною 196 метрів, що з’єднував береги Придністров’я та села Садківці Могилів-Подільського району, виявили співробітники ГУ Міндоходів у Вінницькій області спільно з військовослужбовцями прикордонного відділу Могилів-Подільського району.

 

Кабмін затвердив п’ятирічну Стратегію розвитку Міндоходів

Кабмін затвердив п’ятирічну Стратегію розвитку Міндоходів

Кабінет Міністрів України затвердив Стратегічний план розвитку Міністерства доходів і зборів до 2018 року.

Цим документом визначено комплекс з  восьми стратегічних напрямів розвитку Міністерства, які деталізовані за конкретними стратегічними цілями, алгоритмами та строками їх виконання.

Відповідно до Стратегії, у найближчі п’ять років робота Міндоходів буде спрямована на  вдосконалення податкових і митних сервісів, розвиток партнерських стосунків з громадянами та бізнесом, активізацію міжнародної торгівлі за рахунок оптимізації митного регулювання, боротьбу з корупцією та «тіньовим» сектором економіки, запровадження сучасної IT-функції у роботу органів доходів і зборів.

 

Щодо попередження шахрайських дій

Управління внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Вінницькій області, з метою запобігання можливим фактам дискредитації підрозділів Міністерства доходів і зборів України  інформує про те, що протягом вересня-жовтня 2013 року на території Вінницької області поновилися факти шахрайських дій від імені працівників територіальних підрозділів Міністерства доходів і зборів України.

 


Сторінка 1 з 5
Китайский гороскоп
Китайский
гороскоп
Японский гороскоп
Японский
гороскоп
Гороскоп древних Майа
Гороскоп
древних Майа
Гороскоп друидов
Гороскоп
друидов
Зороастрийский гороскоп
Зороастрийский
гороскоп
Гадание таро
Гадание
таро
Сонник
Сонник
Толкование имён
Толкование
имён
Книга перемен
Книга
перемен
Гадание по руке
Гадание
по руке

Read More

ЛІТИНСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ - www.lityn.com.ua

Для розміщення реклами, оголошень на сайті пишіть на E-mail: lityn-support@ukr.net

Яндекс.Метрика