Litintermodom Строительство деревяных домов,
беседок, садовых изделий,
террасная доска
Ринок сувенірів
"Ринок сувенірів"


Гелиопарк «Баттерфляй»

   Головна сторінка * Новини >>> * Новини Вінниці

Ната Шапиро !!!Рецидив Рака Лимфоузлов!!!Помогите Закончилось обследование. Установлен диагноз - лимфома Ходжкина классичесская, 3-я стадия средней агрессивности. Назначен курс химиотерапии.

Фільми на твій смак

Фільми на твій смак

Музика на твій смак

Сміху мало

Анекдоти з України

безкоштовні ігри онлайн
Безкоштовні ігри онлайн

самоучка - інтерактивні навчальні вправи для школярів розважаючі ігри
Інтерактивні навчальні вправи для школярів

Задати питання лікарю

Моя Вінниця
Some Rights Reserved

all4hyip - создание HYIP, make HYIP, дизайн для h-script, hscripts создание хайп, заработать на HYIP, уникальный дизайн для хайп, free hyip templates, уникальный шаблон для хайп, скачать шаблон для хайпа, goldcoders скрипт, дизайн, реклама хайп, все для HYIP

вироби з бетонуі граніту, тротуарна плитка, забори

33 Канал
 • Вночі у Вінниці вже вдруге знесли пам’ятник Тарасу Шевченку (оновлено 14:53) (відео)-----------------

  Сьогодні вночі, зрозуміло, що за наказом міської влади, та за бездіяльності поліції, був здійснений напад на наметове містечко тітушками, і ЗНЕСЕНО ВЖЕ ВДРУГЕ ТА ВПЕРШЕ У СВІТІ ПАМ’ЯТНИК ШЕВЧЕНКУ, який поставили громадські активісти на Майдані під час Віче.. Вінниця стала рекордсменом і першим містом у світі, де  ДВІЧІ знесли пам’ятник Пророку України.

  Ось що повідомили нашому виданню очевидці:

  «На шосту годину вже був ВДРУГЕ  знесений пам’ятник Тарасу Шевченку у Вінниці. На наметове містечко, в якому знаходились громадські активісти, ветерани АТО та активісти Майдану, напали тітушки. ЇХ було багато і вони мали конкретну мету – знести пам’ятник. Сталась сутичка. Поліція бездіяла…Пам’ятник вивезли у невідомому напрямку»

  Як відомо, під час збору Майдану, на який прийшли протестувальники, незгідні із знесенням першого пам’ятника Шевченку, поставили вдруге погруддя Шевченка за сприяння нардепа Кишкаря. Він оголосив цей пам’ятник та палатку біля нього своєю власністю.

  «Це ганьба для влади міста та її посіпак на весь світ. Щоб тепер вони не робили та не говорили, але ця міська рада навічно увійде в історію як та, що ігнорувала думку громадськості, відомих вчених, художників, української інтелігенції та просто нас, українців, не сівши за стіл переговорів та не знайшовши компромісу. Дерево Свободи, яке мають там сьогодні відкривати, – навічно увійде в історію як ДЕРЕВО НЕСВОБОДИ, бо такими розгонами та протестами до порозуміння не приходять. Радою Майдану було прийнято рішення оголосити безстрокові протести проти відставки депутатів міськради та мера Сергія Моргунова, які допустили таку ганебну ситуацію і так ігнопували думку народу. Однозначно – після таких подій – ця влада засвідчила, що вона антиукраїнська. І сьогодні батьки загиблих героїв Небесної Сотні, депутати та представники влади, які прийдуть відкривати ДЕРЕВО Несвободи, – нехай знають – вони ТОПТАТИМУТЬ ШЕВЧЕНКА, поставленого побратимами їхніх синів – майданівцями, які так само, як і їхні діти, ризикували життям, щоб утвердити свободу України. Але всі стали заложниками брехні влади, яка прийшла на крові Майдану».

  На фото ви можете побачити як сьогодні вранці  виглядає площа. Ми слідкуватимемо за розвитком подій.

  Фото Сергія Хіміча

  Відео – Світлана Бевз

  Опубліковано Світланою Бевз 22 лютого 2018 р.

  Опубліковано Світланою Бевз 22 лютого 2018 р.

  Опубліковано Світланою Бевз 22 лютого 2018 р.

  Опубліковано Світланою Бевз 22 лютого 2018 р.

  Опубліковано Світланою Бевз 22 лютого 2018 р.

  Опубліковано Світланою Бевз 22 лютого 2018 р.

  Опубліковано Світланою Бевз 22 лютого 2018 р.

   

  14:53 Встановили меморіальний знак на честь Небесної Сотні – «Дерево Свободи». Не всі задоволенні. Вислови людей про так звану “Вишню”. 

  Відео – Олексій Бойко

 • 40 АТОвців під ОДА готові ставити намет і палити шини (оновлено)-----------------

  – Як так може бути, що на 4-му рої війни сєпари на волі, а 3000 фронтовиків по тюрмах! Ми вимагаємо від влади чітких, правдивих і справедливих рішень! Бо як ви йшли на вибори то обіцяли нам реформи в Україні, АТО за години і тижні, Антикорупційний суд, зміни до виборчих законів та Закон про імпічмент Президента, – заявив від імені громади АТОвців Вінниччини

  Вадим Хитрич. – Де це все? Ми 4-й місяць стоїмо під ВР, а чуємо лише обіцянки… Лише цинічну владу, що лякає, ламає і закриває до тюрем наших побратимів? Звісно, Атовець не завжди святий і не винний! Але як Труханов може бути на волі, його захищає поліція, суд та ті тушки, а нас ловлять і садять. Тому ми вимагаємо звільнити АТОвців із СІЗО під домашні арешти, прийняти Закони у ВР про Антикорупційний суд, про вибори та імпічмент Президента. Намет у нас є, шини готові та ми готові жити тут під ОДА як знак солідарності із побратимами із Тячева. Це знак попередження владі, нам накипіло і ми готові до більш масштабних акцій…

  На момент підготовки матеріалу до АТОвців із ОДА вийшов заступник Крученюк та депутат Облради Хміль. Сторони домовились зустрітись у понеділок о 10:00. До того часу намет під ОДА Атовці не будуть ставити.

 • 30 родин Героїв Небесної Сотні відкривали у Вінниці «Дерево Свободи»… (відео)-----------------


  Після затяжних конфліктів, сварок, зникнення бюстів та політичних заяв у Вінниці 23-го лютого на Майдані відкрили «Дерево Свободи» за участі 30 родин загиблих Небесної Сотні з усієї України… Обійшлось, майже, без протестів! На площі було до 1000 вінничан та гостей міста… Кілька виступів батьків Небесної Соині пробивали до сліз!

  Втім, спершу на площі звучало поодиноке «Ганьба» від рухівця Михайла Сіранчука та ще трьох жінок… Це вони під час появи посадовців на Майдані за 15 хвилин до відкриття «Дерева» в такий спосіб висловили протест проти повторного знесення бюсту Шевченка та побиття адвоката Валерія Палія…

  Але ці поодинокі акції протесту не зіпсували свято пам’яті Героїв Небесної Сотні… І Слава Героям сьогодні звучало сто чи тисячу разів на 4-ті роковини прощання на цьому Майдані та похорон вінничанина Максима Шимка…

  Українці, поки серце ваше б’ється, пам’ятайте, якою ціною свобода дається. Пам’ятайте! Пам’ятайте ціну волі і людської долі. Про тих, хто не розплющить вже очей, Пам’ятайте! Дітям своїх розкажіть ви про них, щоб пам’ятали. Дітям дітей розкажіть ви про них, що б не забували! Так після короткого звернення янголів у білому до громади Вінниці та України відкрили «Дерево Свободи» рідні Героїв Небесної Сотні із Вінниччини – мама Максима Шимка Зоя Кузьменко та син Леоніда Полянського – ліцеїст Київського військового ліцею імені Богуна – Едуард Полянський….

  – Наші діти, сини і чоловіки пішли на Майдан і загинули на ньому не дарма. Бо саме з Майдану починалась нова Україна, яка нині на східних фронтах виборює свою Незалежність», – сказала мати Максима Шимка.

  – Я продовжу справу свого батька і буду як він захисником України», – сказав син Героя – Едуард Полянський.

  А Володимир Голоднюк, батько Героя України Устима Голоднюка. Того самого хлопця Устима в «щасливій татовій блакитній касці миротворця», що в критичні моменту Майдану просив побратимів кричати: «Небо падає!», поклав до «Дерева Свободи» біля троянди і скупу батьківську сльозу:

  – Дякую Вінниці, що ви не словом, а ділом, творите пам’ять про Небесну Сотню. Бо нас всіх часто запитують – за що загинули ваші діти? Чи марними були їхні смерті?, – зізнався Володимир Голоднюк. І в такі моменти я кажу – вони загинули за Україну! Їх смерть була не на марне…. Тому що такими як ми були колись, ми вже не будемо. Ми змінились. Так, Україна зараз не така, як хотіла бачити її Небесна Сотня, але це якраз наша справа. Небесна Сотня свою справу зробила, а решту – робити нам. Будьмо гідні їх пам’яті, шануймо їх, пам’ятаймо, якою ціною нам далась Україна!

  А волонтерка із Вінниці Юлія Вотчер розказала під час церемонії зворушливу історію та викликала до монументу батька Назара – найменшого загиблого учасника Майдану:

  – Серед нас близька для мене людина – батько Назара! Бо саме в ті дні, саме в ту мить, коли почали гинути наші діти і до церкви почали зносити перших загиблих… І встеляли ними святу українську землю під яблунею. І вона була така сама покручена, як ось ця вишня у Вінниці, –

  – розповіла волонтерка Юлія Вотчер. – Тоді я була диспетчером на телефоні, багато людей приносили допомогу і потрібно було регулювати що кому передати. І пам’ятаю, як один із волонтерів приніс коробочку з трьома телефонами, а потім кладе ще 4… І каже відповідати на ці дзвінки. Але як? А за мить я зрозуміла – це телефони загиблих хлопців… А я як старша жінка мала знайти слова до сердець їхніх метрів…

  І коли один телефон ожив на ньому було написано: «Мама»… Я не знала що сказати»! Це рідні шукали Назара і одразу його навіть друзі серед тіл не знайшли… Його опізнали по нових щитках на ногах, бо обличчя було все залите кров’ю… Згодом ми зустрілись на Майдані з його батьком і я віддала телефон Назара, який із рюкзаком все – що тримала в руках ця дитина перед смертю за Україну… Нині цей батько Геряо серед нас, прошу вшанувати Назара і всіх 107 Героїв хвилиною мовчання… Вклоняюсь всім рідним Небесної Сотні, які народили Героїв!

  Під час цих виступів, коли із Дерева Свободи вже зняли білу накидку та зазвучала «Пливе Кача…» нерви здали у відомої волонтерки та мами АТОвця Людмили Бобровської… І вона кричала на весь Майдан, що «ці квіточки не нагадають і не повернуть нам хлопців! Я їх на Майдані рятувала, перев‘язувала і до життя повертала. А ви таке тут поставили…» За мить Людмила після суперечки із начальником поліції міста втратила свідомість і її винесли із Майдану до автобусу охорони…

  Інших публічних протестів 23-го лютого на площі перед Деревом Свободи не було помічено…

  – Наш святий обов’язок пам’ятати ціну, найвищу, яку сплатили Герої, щоб ми жили в кращій країні», – сказав у фіналі відкриття лідер гурту «ТІК», що починав Майдан у Вінниці, Віктор Бронюк…

 • Дівчину у Вінницькій області 26 років не випускали за межі двору-----------------

  Дівчину у Вінницькій області з народження і до 26 років не випускали за межі двору. Ольгу Кудрю прозвали «вінницькою Мауглі». Вона ніколи не вчилася в школі, не вміла читати і писати. Все своє життя вона провела у дворі напівзруйнованого бабусиного будинку. Бабуся запевняла: таким чином вона захищала внучку від жорстокості оточуючих.

  У п’ятницю, 23 лютого, о 18.00 в ефірі телеканалу «Інтер» – випуск соціального ток-шоу «Стосується кожного» під назвою «Загублений світ». Експерти і гості в цей вечір зберуться в студії програми, щоб допомогти Ользі Кудрі.

  Вперше історія цієї дівчини прозвучала в студії «Стосується кожного» ще в січні 2014 року. Тоді ведучий і експерти «Стосується кожного» намагалися з’ясувати, чому про Олю стільки років ніхто нічого не знав і чи можливо в такому віці повернути дівчину до нормального життя.

  А недавно редакторам «Стосується кожного» стало відомо, що найближчі родичі замість того, щоб допомогти дівчині пройти курс реабілітації, ще більше знущалися над Ольгою всі ці роки і навіть здавали її в сексуальне рабство.

  «Як таке могло статися? Чому соціальні служби її міста, дізнавшись історію Олі, як і раніше не діяли?, – дивується ведучий програми Андрій Данилевич. – І чому її оточують частіше говорять про гроші, ніж про те, що потрібно і важливо для самої Олі? Ми будемо шукати відповідь на питання, кому вигідна безпорадність дівчата і як їй можна допомогти».

  У студії «Стосується кожного» редактори програми створили для Олі паралельну реальність, спробувавши вирвати дівчину зі звичного для неї світу. За чашкою чаю Оля відверто розповіла ведучому, що відбувалося з нею все ті роки, поки вони не бачилися, і як вона хотіла б змінити своє життя.

  Крім того, в студії ток-шоу Оля і її рідні зустрінуться з дівчатами, які 19 років були ізольовані від суспільства. Ліну і Інну Городіщенко утримував в ув’язненні рідний батько. Сестер звільнили тільки після того, як цією історією зацікавилися журналісти програми «Стосується кожного». Можливо, їх приклад надихне Олю і її близьких зважитися на серйозні зміни.

  В таких історіях завжди виникають питання: куди дивляться оточуючі люди і де реакція соціальних служб? Де та межа, за якою закінчується особиста територія і право на приватне життя, і коли соціум просто зобов’язаний втрутитися, щоб врятувати людину?

  Не пропустіть випуск «Стосується кожного» – «Загублений світ» – в п’ятницю, 23 лютого, о 18:00 на телеканалі «Інтер».

Найтиражніша газета Вінниччини та Центру України "33-й КАНАЛ"
33 Канал
 • Вночі у Вінниці вже вдруге знесли пам’ятник Тарасу Шевченку (оновлено 14:53) (відео)-----------------

  Сьогодні вночі, зрозуміло, що за наказом міської влади, та за бездіяльності поліції, був здійснений напад на наметове містечко тітушками, і ЗНЕСЕНО ВЖЕ ВДРУГЕ ТА ВПЕРШЕ У СВІТІ ПАМ’ЯТНИК ШЕВЧЕНКУ, який поставили громадські активісти на Майдані під час Віче.. Вінниця стала рекордсменом і першим містом у світі, де  ДВІЧІ знесли пам’ятник Пророку України.

  Ось що повідомили нашому виданню очевидці:

  «На шосту годину вже був ВДРУГЕ  знесений пам’ятник Тарасу Шевченку у Вінниці. На наметове містечко, в якому знаходились громадські активісти, ветерани АТО та активісти Майдану, напали тітушки. ЇХ було багато і вони мали конкретну мету – знести пам’ятник. Сталась сутичка. Поліція бездіяла…Пам’ятник вивезли у невідомому напрямку»

  Як відомо, під час збору Майдану, на який прийшли протестувальники, незгідні із знесенням першого пам’ятника Шевченку, поставили вдруге погруддя Шевченка за сприяння нардепа Кишкаря. Він оголосив цей пам’ятник та палатку біля нього своєю власністю.

  «Це ганьба для влади міста та її посіпак на весь світ. Щоб тепер вони не робили та не говорили, але ця міська рада навічно увійде в історію як та, що ігнорувала думку громадськості, відомих вчених, художників, української інтелігенції та просто нас, українців, не сівши за стіл переговорів та не знайшовши компромісу. Дерево Свободи, яке мають там сьогодні відкривати, – навічно увійде в історію як ДЕРЕВО НЕСВОБОДИ, бо такими розгонами та протестами до порозуміння не приходять. Радою Майдану було прийнято рішення оголосити безстрокові протести проти відставки депутатів міськради та мера Сергія Моргунова, які допустили таку ганебну ситуацію і так ігнопували думку народу. Однозначно – після таких подій – ця влада засвідчила, що вона антиукраїнська. І сьогодні батьки загиблих героїв Небесної Сотні, депутати та представники влади, які прийдуть відкривати ДЕРЕВО Несвободи, – нехай знають – вони ТОПТАТИМУТЬ ШЕВЧЕНКА, поставленого побратимами їхніх синів – майданівцями, які так само, як і їхні діти, ризикували життям, щоб утвердити свободу України. Але всі стали заложниками брехні влади, яка прийшла на крові Майдану».

  На фото ви можете побачити як сьогодні вранці  виглядає площа. Ми слідкуватимемо за розвитком подій.

  Фото Сергія Хіміча

  Відео – Світлана Бевз

  Опубліковано Світланою Бевз 22 лютого 2018 р.

  Опубліковано Світланою Бевз 22 лютого 2018 р.

  Опубліковано Світланою Бевз 22 лютого 2018 р.

  Опубліковано Світланою Бевз 22 лютого 2018 р.

  Опубліковано Світланою Бевз 22 лютого 2018 р.

  Опубліковано Світланою Бевз 22 лютого 2018 р.

  Опубліковано Світланою Бевз 22 лютого 2018 р.

   

  14:53 Встановили меморіальний знак на честь Небесної Сотні – «Дерево Свободи». Не всі задоволенні. Вислови людей про так звану “Вишню”. 

  Відео – Олексій Бойко

 • 40 АТОвців під ОДА готові ставити намет і палити шини (оновлено)-----------------

  – Як так може бути, що на 4-му рої війни сєпари на волі, а 3000 фронтовиків по тюрмах! Ми вимагаємо від влади чітких, правдивих і справедливих рішень! Бо як ви йшли на вибори то обіцяли нам реформи в Україні, АТО за години і тижні, Антикорупційний суд, зміни до виборчих законів та Закон про імпічмент Президента, – заявив від імені громади АТОвців Вінниччини

  Вадим Хитрич. – Де це все? Ми 4-й місяць стоїмо під ВР, а чуємо лише обіцянки… Лише цинічну владу, що лякає, ламає і закриває до тюрем наших побратимів? Звісно, Атовець не завжди святий і не винний! Але як Труханов може бути на волі, його захищає поліція, суд та ті тушки, а нас ловлять і садять. Тому ми вимагаємо звільнити АТОвців із СІЗО під домашні арешти, прийняти Закони у ВР про Антикорупційний суд, про вибори та імпічмент Президента. Намет у нас є, шини готові та ми готові жити тут під ОДА як знак солідарності із побратимами із Тячева. Це знак попередження владі, нам накипіло і ми готові до більш масштабних акцій…

  На момент підготовки матеріалу до АТОвців із ОДА вийшов заступник Крученюк та депутат Облради Хміль. Сторони домовились зустрітись у понеділок о 10:00. До того часу намет під ОДА Атовці не будуть ставити.

 • 30 родин Героїв Небесної Сотні відкривали у Вінниці «Дерево Свободи»… (відео)-----------------


  Після затяжних конфліктів, сварок, зникнення бюстів та політичних заяв у Вінниці 23-го лютого на Майдані відкрили «Дерево Свободи» за участі 30 родин загиблих Небесної Сотні з усієї України… Обійшлось, майже, без протестів! На площі було до 1000 вінничан та гостей міста… Кілька виступів батьків Небесної Соині пробивали до сліз!

  Втім, спершу на площі звучало поодиноке «Ганьба» від рухівця Михайла Сіранчука та ще трьох жінок… Це вони під час появи посадовців на Майдані за 15 хвилин до відкриття «Дерева» в такий спосіб висловили протест проти повторного знесення бюсту Шевченка та побиття адвоката Валерія Палія…

  Але ці поодинокі акції протесту не зіпсували свято пам’яті Героїв Небесної Сотні… І Слава Героям сьогодні звучало сто чи тисячу разів на 4-ті роковини прощання на цьому Майдані та похорон вінничанина Максима Шимка…

  Українці, поки серце ваше б’ється, пам’ятайте, якою ціною свобода дається. Пам’ятайте! Пам’ятайте ціну волі і людської долі. Про тих, хто не розплющить вже очей, Пам’ятайте! Дітям своїх розкажіть ви про них, щоб пам’ятали. Дітям дітей розкажіть ви про них, що б не забували! Так після короткого звернення янголів у білому до громади Вінниці та України відкрили «Дерево Свободи» рідні Героїв Небесної Сотні із Вінниччини – мама Максима Шимка Зоя Кузьменко та син Леоніда Полянського – ліцеїст Київського військового ліцею імені Богуна – Едуард Полянський….

  – Наші діти, сини і чоловіки пішли на Майдан і загинули на ньому не дарма. Бо саме з Майдану починалась нова Україна, яка нині на східних фронтах виборює свою Незалежність», – сказала мати Максима Шимка.

  – Я продовжу справу свого батька і буду як він захисником України», – сказав син Героя – Едуард Полянський.

  А Володимир Голоднюк, батько Героя України Устима Голоднюка. Того самого хлопця Устима в «щасливій татовій блакитній касці миротворця», що в критичні моменту Майдану просив побратимів кричати: «Небо падає!», поклав до «Дерева Свободи» біля троянди і скупу батьківську сльозу:

  – Дякую Вінниці, що ви не словом, а ділом, творите пам’ять про Небесну Сотню. Бо нас всіх часто запитують – за що загинули ваші діти? Чи марними були їхні смерті?, – зізнався Володимир Голоднюк. І в такі моменти я кажу – вони загинули за Україну! Їх смерть була не на марне…. Тому що такими як ми були колись, ми вже не будемо. Ми змінились. Так, Україна зараз не така, як хотіла бачити її Небесна Сотня, але це якраз наша справа. Небесна Сотня свою справу зробила, а решту – робити нам. Будьмо гідні їх пам’яті, шануймо їх, пам’ятаймо, якою ціною нам далась Україна!

  А волонтерка із Вінниці Юлія Вотчер розказала під час церемонії зворушливу історію та викликала до монументу батька Назара – найменшого загиблого учасника Майдану:

  – Серед нас близька для мене людина – батько Назара! Бо саме в ті дні, саме в ту мить, коли почали гинути наші діти і до церкви почали зносити перших загиблих… І встеляли ними святу українську землю під яблунею. І вона була така сама покручена, як ось ця вишня у Вінниці, –

  – розповіла волонтерка Юлія Вотчер. – Тоді я була диспетчером на телефоні, багато людей приносили допомогу і потрібно було регулювати що кому передати. І пам’ятаю, як один із волонтерів приніс коробочку з трьома телефонами, а потім кладе ще 4… І каже відповідати на ці дзвінки. Але як? А за мить я зрозуміла – це телефони загиблих хлопців… А я як старша жінка мала знайти слова до сердець їхніх метрів…

  І коли один телефон ожив на ньому було написано: «Мама»… Я не знала що сказати»! Це рідні шукали Назара і одразу його навіть друзі серед тіл не знайшли… Його опізнали по нових щитках на ногах, бо обличчя було все залите кров’ю… Згодом ми зустрілись на Майдані з його батьком і я віддала телефон Назара, який із рюкзаком все – що тримала в руках ця дитина перед смертю за Україну… Нині цей батько Геряо серед нас, прошу вшанувати Назара і всіх 107 Героїв хвилиною мовчання… Вклоняюсь всім рідним Небесної Сотні, які народили Героїв!

  Під час цих виступів, коли із Дерева Свободи вже зняли білу накидку та зазвучала «Пливе Кача…» нерви здали у відомої волонтерки та мами АТОвця Людмили Бобровської… І вона кричала на весь Майдан, що «ці квіточки не нагадають і не повернуть нам хлопців! Я їх на Майдані рятувала, перев‘язувала і до життя повертала. А ви таке тут поставили…» За мить Людмила після суперечки із начальником поліції міста втратила свідомість і її винесли із Майдану до автобусу охорони…

  Інших публічних протестів 23-го лютого на площі перед Деревом Свободи не було помічено…

  – Наш святий обов’язок пам’ятати ціну, найвищу, яку сплатили Герої, щоб ми жили в кращій країні», – сказав у фіналі відкриття лідер гурту «ТІК», що починав Майдан у Вінниці, Віктор Бронюк…

 • Дівчину у Вінницькій області 26 років не випускали за межі двору-----------------

  Дівчину у Вінницькій області з народження і до 26 років не випускали за межі двору. Ольгу Кудрю прозвали «вінницькою Мауглі». Вона ніколи не вчилася в школі, не вміла читати і писати. Все своє життя вона провела у дворі напівзруйнованого бабусиного будинку. Бабуся запевняла: таким чином вона захищала внучку від жорстокості оточуючих.

  У п’ятницю, 23 лютого, о 18.00 в ефірі телеканалу «Інтер» – випуск соціального ток-шоу «Стосується кожного» під назвою «Загублений світ». Експерти і гості в цей вечір зберуться в студії програми, щоб допомогти Ользі Кудрі.

  Вперше історія цієї дівчини прозвучала в студії «Стосується кожного» ще в січні 2014 року. Тоді ведучий і експерти «Стосується кожного» намагалися з’ясувати, чому про Олю стільки років ніхто нічого не знав і чи можливо в такому віці повернути дівчину до нормального життя.

  А недавно редакторам «Стосується кожного» стало відомо, що найближчі родичі замість того, щоб допомогти дівчині пройти курс реабілітації, ще більше знущалися над Ольгою всі ці роки і навіть здавали її в сексуальне рабство.

  «Як таке могло статися? Чому соціальні служби її міста, дізнавшись історію Олі, як і раніше не діяли?, – дивується ведучий програми Андрій Данилевич. – І чому її оточують частіше говорять про гроші, ніж про те, що потрібно і важливо для самої Олі? Ми будемо шукати відповідь на питання, кому вигідна безпорадність дівчата і як їй можна допомогти».

  У студії «Стосується кожного» редактори програми створили для Олі паралельну реальність, спробувавши вирвати дівчину зі звичного для неї світу. За чашкою чаю Оля відверто розповіла ведучому, що відбувалося з нею все ті роки, поки вони не бачилися, і як вона хотіла б змінити своє життя.

  Крім того, в студії ток-шоу Оля і її рідні зустрінуться з дівчатами, які 19 років були ізольовані від суспільства. Ліну і Інну Городіщенко утримував в ув’язненні рідний батько. Сестер звільнили тільки після того, як цією історією зацікавилися журналісти програми «Стосується кожного». Можливо, їх приклад надихне Олю і її близьких зважитися на серйозні зміни.

  В таких історіях завжди виникають питання: куди дивляться оточуючі люди і де реакція соціальних служб? Де та межа, за якою закінчується особиста територія і право на приватне життя, і коли соціум просто зобов’язаний втрутитися, щоб врятувати людину?

  Не пропустіть випуск «Стосується кожного» – «Загублений світ» – в п’ятницю, 23 лютого, о 18:00 на телеканалі «Інтер».

 • 38 тис. га землі отримають об’єднані громади Вінниччини-----------------


  Сьогодні на території Вінницької області створено 34 ОТГ. Планується передати 37, 9 тис. га земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад, — повідомляє головне управління Держгеокадастру у Вінницькій області.

  Першими — до кінця березня 2018-го – отримають землю Барська, Брацлавська та Вороновицька ОТГ. Завершити передачу земель планується до 1 грудня поточного року.

  Більш докладно читайте у наступному номері “33-го каналу”

  № з/п Назва об’єднаної територіальної громади Назва району Термін
  1 Барська міська об’єднана територіальна громада Барський район Квітень
  2 Брацлавська селищна об’єднана територіальна громада Немирівський район Квітень
  3 Вороновицька селищна об’єднана територіальна громада Вінницький район Квітень
  4 Вапнярська селищна об’єднана територіальна громада Томашпільський район Травень
  5 Глуховецька селищна об’єднана територіальна громада Козятинський район Травень
  6 Гніванська міська об’єднана територіальна громада Тиврівський та Жмеринський райони Травень
  7 Джулинська сільська об’єднана територіальна громада Бершадський район Травень
  8 Іванівська сільська об’єднана територіальна громада Калинівський район Червлень
  9 Жданівська сільська об’єднана територіальна громада Хмільницький район Червень
  10 Краснопільська сільська об’єднана територіальна громада Гайсинський та Теплицький райони Червень
  11 Кунківська сільська об’єднана територіальна громада Гайсинський район Червень
  12 Калинівська міська об’єднана територіальна громада Калинівський район Липень
  13 Ковалівська сільська об’єднана територіальна громада Немирівський район Липень
  14 Лука-Мелешківська сільська об’єднана територіальна громада Вінницький та Тиврівський райони Липень
  15 Мельниківська сільська об’єднана територіальна громада Немирівський район Липень
  16 Мурафська сільська об’єднана територіальна громада Шаргородський район Серпень
  17 Немирівська міська об’єднана територіальна громада Немирівський район Серпень
  18 Новогребельська сільська об’єднана територіальна громада Калинівський район Серпень
  19 Оратівська селищна об’єднана територіальна громада Оратівський район Серпень
  20 Райгородська сільська об’єднана територіальна громада Немирівський район Вересень
  21 Росошанська сільська об’єднана територіальна громада Липовецький та Оратівський райони Вересень
  22 Сокиринецька сільська об’єднана територіальна громада Вінницький район Вересень
  23 Северинівська сільська об’єднана територіальна громада Жмеринський район Вересень
  24 Староприлуцька сільська об’єднана територіальна громада Липовецький район Жовтень
  25 Ситковецька селищна об’єднана територіальна громада Немирівський район Жовтень
  26 Студенянська сільська об’єднана територіальна громада Піщанський район Жовтень
  27 Томашпільська селищна об’єднана територіальна громада Томашпільський район Жовтень
  28 Тульчинська міська об’єднана територіальна громада Тульчинський район Листопад
  29 Шляхівська сільська об’єднана територіальна громада Бершадський район Листопад
  30 Шпиківська селищна об’єднана територіальна громада Тульчинський район Листопад
  31 Якушинецька сільська об’єднана територіальна громада Вінницький район Листопад
  32 Бабчинецька сільська об’єднана територіальна громада Чернівецький район Г рудень
  33 Дашівська селищна об’єднана територіальна громада Іллінецький район Грудень
  34 Іллінецька міська об’єднана територіальна громада Іллінецький район Грудень
 • Російська воша чи українська гнида – хто більше загрожує сьогодні нашому народу?-----------------

  Здавалось би, за стільки років ми, справедлива європейська нація, вже мали б забути цю фразу. А виходить, що ніби про сьогоднішній день говорив отаман: «Нам не страшні російські воші, нам страшні українські гниди».

  Нині ці гниди так щільно обсіли все тіло України і так смокчуть з нього останні соки, що при таких апетитах скоро і реанімація не допоможе. Безвідповідальна, непатріотична, розбещена легкими, вкраденими у людей грішми українська гнида продовжує паразитувати і жирувати на злиднях, які сама ж породила і культивує, щоб довести людей до рівня двох рефлексів: поїсти і боятися.

  Ця гнида імітує якісь реформи, безкінечно довго створює абсолютно неефективні для суспільства органи, структури, відомства і, прикриваючись цією показухою, продовжує розкрадати державні та людські ресурси. Для цієї істоти ні держава, ні народ нічого не варті. Вона наживається на людському горі, краде ліки у безнадійно хворих дітей і безпомічних стариків. Вона постійно, по-крупному, хоче намахати народ з приватизацією, землею, пенсіями, зарплатами для бюджетників, порізаними заводами…

  Українська гнида має унікальну здатність пролазити в парламент, урядові кабінети, в президентську адміністрацію і там плодитися. Вона краде у солдатів, котрі в АТО кладуть свої голови за Україну і, на жаль, за цю саму українську гниду. Українська гнида не здатна керувати державою, бо не може помирити народ, захистити свою землю, чути і говорити правду.

  Вона прилізла на Майдан і на плечах справжніх патріотів знову проскочила у владні крісла. І вже ухитрилася угробити чи посадити в тюрми тих, хто цю гниду наважився придушити.

  Метушня українських гнид попри всі їхні намагання так і не дала відповіді на запитання: «Куди рухається країна? І чому замість обіцяних європейських цінностей гниди роблять все можливе, аби Україна в ту євроспільноту ніколи не потрапила?» А все банально просто: гнида це робить виключно для того, щоб приховати свої справжні статки від декларування. Гниді комфортно в середовищі подвійних стандартів, корупційних схем, безкарності і безвідповідальності. І вона всіма правдами та неправдами хоче зберегти для себе це середовище якнайдовше.

  Ми можемо струсити цих гнид з тіла країни, тим більше, що майже всіх їх ми вже знаємо в обличчя. І скільки б гнида не намагалася бити себе в груди, що дострокових виборів не допустить, з цією пошестю треба кінчати. Потрібно швидко і без державного шахрайства встановити в Україні дійсно цивілізовані, однакові для всіх правила гри, за якими кожній людині буде добре жити. Бо скоро знайдеться якийсь Гонта чи Залізняк, за яким підуть мільйони з косами та вилами. А, може, й з автоматами. І тоді згадаємо ще раз «Гайдамаків», коли «довго-довго кров степами текла, червоніла»…

  У важкий для країни час влада має бути з народом, жити таким же життям і розділяти всі його тяготи. Але, здається, найбільшим на сьогодні досягненням української влади є те, що люди вже нікому з високопоставлених не вірять і мозгують, як би їх швидше позбавитись.

  Російська воша теж не мед. Але там хоч зрозуміло, де свої, а де чужі. Зрештою, історія знову ж таки знає, що згуртованій нації з патріотичною владою, справжніми державними альтруїстами не страшна жодна агресія. Патріотичній владі довіряє народ, гуртується навколо неї і будує успішне суспільство. З гнидами все інакше, їх просто хочеться придушити.

Новини Вінничини


Китайский гороскоп
Китайский
гороскоп
Японский гороскоп
Японский
гороскоп
Гороскоп древних Майа
Гороскоп
древних Майа
Гороскоп друидов
Гороскоп
друидов
Зороастрийский гороскоп
Зороастрийский
гороскоп
Гадание таро
Гадание
таро
Сонник
Сонник
Толкование имён
Толкование
имён
Книга перемен
Книга
перемен
Гадание по руке
Гадание
по руке

Read More

ЛІТИНСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ - www.lityn.com.ua

Для розміщення реклами, оголошень на сайті пишіть на E-mail: lityn-support@ukr.net

Яндекс.Метрика