Litintermodom Строительство деревяных домов,
беседок, садовых изделий,
террасная доска
Ринок сувенірів
"Ринок сувенірів"


Гелиопарк «Баттерфляй»

   Головна сторінка * Новини >>> * Новини Вінниці

Ната Шапиро !!!Рецидив Рака Лимфоузлов!!!Помогите Закончилось обследование. Установлен диагноз - лимфома Ходжкина классичесская, 3-я стадия средней агрессивности. Назначен курс химиотерапии.

Фільми на твій смак

Фільми на твій смак

Музика на твій смак

Сміху мало

Анекдоти з України

безкоштовні ігри онлайн
Безкоштовні ігри онлайн

самоучка - інтерактивні навчальні вправи для школярів розважаючі ігри
Інтерактивні навчальні вправи для школярів

Задати питання лікарю

Моя Вінниця
Some Rights Reserved

all4hyip - создание HYIP, make HYIP, дизайн для h-script, hscripts создание хайп, заработать на HYIP, уникальный дизайн для хайп, free hyip templates, уникальный шаблон для хайп, скачать шаблон для хайпа, goldcoders скрипт, дизайн, реклама хайп, все для HYIP

вироби з бетонуі граніту, тротуарна плитка, забори

33 Канал
 • Брацлавський аграрний коледж переходить на утримання облради-----------------

  Єдине рішення, котре було винесене на порядок денний, було ухвалене майже одноголосно: 45 голосами з 47 зареєстрованих на сесії депутатів, і це наводило на роздуми, що не все так просто, як здається на перший погляд. Питання стосувалося передачі з державної власності до спільної власності територіальних громад цілісного майнового комплексу Брацлавського агроекономічного коледжу Вінницького національного аграрного університету. При цьому облрада взяла на себе зобов’язання не відчужувати коледж у приватну власність та не перепрофільовувати заклад.

  Про своє бажання вийти зі структури Вінницького національного аграрного університету (ВНАУ) Брацлавський коледж заявляв вже давно, тільки-но у керівництва університету виникло бажання реформувати коледж у факультет. Ще взимку директор Брацлавського коледжу ВНАУ Дмитро Рижмань пояснював суть проблеми:

  – Вінницький національний аграрний університет вирішив провести реформування наших коледжів (Брацлавського та Чернятинського, котрі є двома структурними підрозділами університету) у факультети ВНАУ. Це питання винесли на ректорат, а потім і на засідання вченої ради ВНАУ. Вивчивши це питання в колективі нашого коледжу, проаналізувавши нові зміни в законодавстві, ми вирішили, що нам місця в складі вищих навчальних закладів немає, оскільки ми не зможемо конкурувати серед них, абітурієнтам з базовою середньою освітою, тобто тим дітям, що закінчили дев’ять класів, дорога в наш заклад буде закрита. Після цього не вдасться уникнути скорочень. За весь час, що ми перебуваємо в складі ВНАУ, з 2003 року по сьогодні, ми не отримали жодної копійки на розвиток матеріально-технічної бази, ми самі себе утримуємо. Ми хочемо працювати так, як працювали. Ми зможемо співпрацювати з усіма навчальними закладами не тільки України, а і Європи.

  – Брацлавський аграрний коледж працював у складі ВНАУ 15 років. Потім колектив коледжу вирішив відокремитись. Звернулися до аграрного університету. І на вченій раді, котра відбулася 12 квітня було вирішено відокремити Брацлавський коледж в окремий підрозділ. Після рішення сесії звернення йде до міністерства освіти і незабаром Брацлавський коледж стане самостійною одиницею — каже в.о. директора Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА Володимир Буняк. – нині в них навчається 322 студента, працює 44 викладачів, 58 працівників технічного персоналу. В основному там вивчають фінансово-економічні спеціальності. Цей напрям має попит і будемо сподіватися, що кількість студентів зростатиме. У той же час колективу потрібно ще плідно працювати, щоб заклад був цікавим для наших випускників. У недалекому майбутньому коледж фінансуватиметься з обласного бюджету. Минулого року 5 коледжів перейшло на баланс обласної ради і вони належним чином фінансуються.

  За оцінками Управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області, окрім майнового комплексу, до обласної комунальної власності має перейти три земельні ділянки площами – 1,877; 10,36; та 0,68 га.

  Тим часом депутати від фракції “Свобода” висловили своє бачення цієї ситуації: “Така позиція влади не є державницькою, а є лише грою та спекуляцією на емоціях вінничан. Сьогодні під час 32 позачергової сесії обласної Ради протягом хвилини без обговорень більшістю було прийнято рішення про звернення до Уряду щодо розробки законопроекту для передачі державних профтехучилищ на баланс місцевих громад. Також заочно без обґрунтування більшість Ради наперід надала згоду на прийняття в комунальну власність місцевих громад з державної Брацлавського агроекономічного коледжу всупереч ст.24 ЗУ «Про державний бюджет на 2018 рік». ВО «Свобода» неодноразово попереджала про неприпустимість перекладення відповідальності за існування коледжів з держави на плечі місцевих громад. Центральна влада зобов‘язана забезпечити повноцінне існування професійно-технічної освіти в Україні. Натомість пропонують забрати на баланс заклади без відповідного забезпечення коштами!

  Цей проект рішення розглядався без фінансово-економічного обґрунтування та без пояснювальної записки.

  Вінницька облдержадміністрація протягом минулого тижня зареєструвала проекти рішень про ЛІКВІДАЦІЮ Бершадського медичного коледжу(бо ж не вистачає фінансування) та про ЗГОДУ ЗІ ЗВЕРНЕННЯ щодо прийняття у власність Брацлавського економічного коледжу (очевидно тепер коштів достатньо). Лише у ВНАУ в черзі за Брацлавським коледжем є ще 6 таких закладів. Досі невідомо за рахунок яких коштів буде виплачуватись заробітна платня працівникам коледжів.”

 • Цієї суботи модників Вінниці чекає грандіозна Fashion-подія-----------------

  Модна подія дасть можливість вінничанам дізнатись який смак на одяг буде панувати цієї весни та літа.

  Демонструватимуть свої колекції аж 6 учасників VINFashion Week. Буде представлено чоловічі, жіночі і навіть тінейджерські колекції.

  О 13:00 розпочне показ мод TM “Katrin Fox”. Дизайнерка Katrin Fox творить модний одяг для дітей та тинейджерів. Її колекція – хитросплетіння стилю та практичності. Назва колекції – «Fox Time»: настає час лисиць!

  О 13:30 на подіум виведе своїх моделей дизайн-студія “DESS”. Студія має свої пріоритети в роботі: створення щорічних сезонних колекцій одягу, як реалізація нових творчих ідей; робота з замовником, яка направлена на правильне стилістичне рішення того чи іншого образу. Колекція дизайн-студія “DESS”має назву – “Medi Terra”: мандруючи Середземномор‘ям.

  О 16:00 студія дизайнерського одягу “InDresser” познайомить вінничан зі своєю жіночою колекцією, що має назву “Temperamentum”. У кожної жінки своя сила. Свій дар.

  Дизайнери “InDresser” впевнені, що кожна жінка, яка хоч раз одягне їхню сукню – автоматично стає успішною та впевненою в собі.

  До слова, власниця “InDresser” Оксана Панасюк розповіла, що вона з чоловіком мають швейну базу, на якій шиють постільну білизну для закордону, а от колекція жіночого одягу літо/осінь у них перша. В цьому напрямку вони лише починають рухатись.

  Але вже обіцяють, що їхній одяг підійде усім жінкам: від святої Марії до спокусниці Єви.

  О 17:30 – “PANNA boutique” зачаровуватиме вінницьких модниць витонченістю, вражаючою якістю та в той же час, стильовим різноманіттям та багатогранністю. А презентувати одяг будуть звичайні жінки, адже їхня колекція підкреслює особливість кожної представниці слабкої статі. Колекцію демонструватимуть під назвою – “SEMPRE FELICI”/«Завжди щаслива»!

  О 20:30, на десерт, модники та модниці отримають показ вечірніх суконь від дизайн-студія “Аlexandra Khedoyan”. Молода дизайнерка Олександра Хедоян гарантує вінничанкам, що в її сукні кожна жінка стане бажаною та привабливою.

  А найголовніше – захід має благодійну мету: усі виручені кошти за квитки будуть передані в Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій».

  – Під час показу будуть також продаватись hand made – ручні виробити, які виготовили дітки з «Обрію». Усі виручені кошти підуть на облаштування гончарної майстерні. В цілому студія гончарної майстерності – це, за словами фахівців, реабілітація, працетаріпія, урізноманітнення буднів як дітей, так і їхніх батьків. Крім того, в процесі гончарства розвивається моторика не лише рук, але й ніг. Тому, коли ми почули, що дітки та молодь з «Обрію» мріють про таку майстерню, то ми одразу захотіли допомогти – розповідає організаторка VINFashion Week Юлія Гончарук.

  – Людина, яка купить якусь річ, зроблену ручками дітей з «Обрію», купить не просто річ, а особистий оберіг. Адже дитина вкладає туди всю свою душу та жагу до життя – підкреслює Наталя Головко ще одна організаторка. – Загалом модний захід супроводжуватиметься спец ефектами, весь простір буде в білих тонах, а талановиті дизайнери вас точно здивують. Таким чином ми і діткам допоможемо, і гостей потішимо вишуканими колекціями.

  Вхід на VINFashion Week коштує 100 грн, зал помістить 200 відвідувачів.

  Модний захід відбуватиметься 26 травня в ТРК “ПОДІЛЛЯ СІТY”. Замовити квитки, а також дізнатись більше деталей про VINFashion Week, можна за телефоном: 093 797 66 43

 • Вшанували солдатських матерів-----------------

  У храмі відслужили панахиду за загиблими синами України, поклали квіти до пам’ятника героям, що не вернулись із війни на Донбасі.

  Вшанували матерів, які виростили героїв України. Вручили їм нагороди. Перед присутніми виступили демобілізовані воїни АТО, добровольці, депутати Вінницької облради. Зокрема Владислав Рой, від імені родини, яка втратила на війні брата і сина Костянтина Могилка, висококваліфікованого льотчика, аса авіації, який врятував Слов’янськ ціною власного життя, Людмила Щербаківська, голова Вінницької обласної організації ВО «Батьківщина», Григорій Зозуля, голова фракції «Укроп», інші.

  Світлана Бевз, доброволець «Айдара», нині викладач політеху, де проходив захід, співорганізатор вшанування підкреслила:

  – Не лише в День матері, а кожен день і час ми повинні пам’ятати солдатських матерів, що виростили героїв, які захистили Україну. Бо її дійсно боронили найкращі. І багато хто із них віддав життя за кожного із тих, хто не пізнав пекла війни.

  Спасибі матерям, що виростили героїв, низький уклін усім, хто кував і кує перемогу  України. Вічна пам’ять героям, що віддали життя за нашу незалежність

  Доброволець «Айдара» Юрій Кисіль підкреслив, що вони ніколи не забудуть матерів та батьків своїх загиблих побратимів і замінять їм загиблих синів. Це найменше, що можемо зробити ми для них.

  Тетяна Квасюк

 • У Жмеринці депутати відправили мера у відставку. Останній каже, що це незаконно-----------------

  Тимчасово обов’язки голови виконуватиме секретар Юрій Світлак. На думку більшості депутатів, Анатолієм Кушніром не забезпечується здійснення наданих йому повноважень. Голосування було таємним.

  – З 35 присутніх депутатів Жмеринської міської ради за відставку міського голови проголосувало 26, тобто переважна більшість. Депутати також хотіли заслухати звіт першого заступника міського голови Жмеринки Олександра Фурмана про його роботу, але він на сесію не з’явився. Депутати проголосували за його відставку, – розповіла депутат Жмеринської міської ради Ольга Пащук.

  На сесії також були присутні депутати Вінницької обласної ради Григорій Зозуля та Микола Віннічук.

  – Депутати відсторонили з посади першого заступника міського голови Жмеринки Олександра Фурмана. Ми його відставки вимагали з грудня минулого року, коли він побив нашу колегу, депутатку Жмеринської міської ради від партії УКРОП Ольгу Пащук. Але він залишався на посаді. Вважаю, що сьогодні справедливість перемогла,-прокоментував Григорій Зозуля.

  Ми зателефонували до Анатолія Кушніра, аби дізнатись подробиці.

  – Я не в курсі справи. Мені тільки що повідомили, що депутати відправили у відставку. Але це незаконно. Сесія — це коли є рішення міської ради. А люди собі зібрались і прийняли рішення. Зараз у мене багато гостей, ми ведемо бесіду…Пізніше розповім більше.

  Віталіна Володимирова

Найтиражніша газета Вінниччини та Центру України "33-й КАНАЛ"
33 Канал
 • Брацлавський аграрний коледж переходить на утримання облради-----------------

  Єдине рішення, котре було винесене на порядок денний, було ухвалене майже одноголосно: 45 голосами з 47 зареєстрованих на сесії депутатів, і це наводило на роздуми, що не все так просто, як здається на перший погляд. Питання стосувалося передачі з державної власності до спільної власності територіальних громад цілісного майнового комплексу Брацлавського агроекономічного коледжу Вінницького національного аграрного університету. При цьому облрада взяла на себе зобов’язання не відчужувати коледж у приватну власність та не перепрофільовувати заклад.

  Про своє бажання вийти зі структури Вінницького національного аграрного університету (ВНАУ) Брацлавський коледж заявляв вже давно, тільки-но у керівництва університету виникло бажання реформувати коледж у факультет. Ще взимку директор Брацлавського коледжу ВНАУ Дмитро Рижмань пояснював суть проблеми:

  – Вінницький національний аграрний університет вирішив провести реформування наших коледжів (Брацлавського та Чернятинського, котрі є двома структурними підрозділами університету) у факультети ВНАУ. Це питання винесли на ректорат, а потім і на засідання вченої ради ВНАУ. Вивчивши це питання в колективі нашого коледжу, проаналізувавши нові зміни в законодавстві, ми вирішили, що нам місця в складі вищих навчальних закладів немає, оскільки ми не зможемо конкурувати серед них, абітурієнтам з базовою середньою освітою, тобто тим дітям, що закінчили дев’ять класів, дорога в наш заклад буде закрита. Після цього не вдасться уникнути скорочень. За весь час, що ми перебуваємо в складі ВНАУ, з 2003 року по сьогодні, ми не отримали жодної копійки на розвиток матеріально-технічної бази, ми самі себе утримуємо. Ми хочемо працювати так, як працювали. Ми зможемо співпрацювати з усіма навчальними закладами не тільки України, а і Європи.

  – Брацлавський аграрний коледж працював у складі ВНАУ 15 років. Потім колектив коледжу вирішив відокремитись. Звернулися до аграрного університету. І на вченій раді, котра відбулася 12 квітня було вирішено відокремити Брацлавський коледж в окремий підрозділ. Після рішення сесії звернення йде до міністерства освіти і незабаром Брацлавський коледж стане самостійною одиницею — каже в.о. директора Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА Володимир Буняк. – нині в них навчається 322 студента, працює 44 викладачів, 58 працівників технічного персоналу. В основному там вивчають фінансово-економічні спеціальності. Цей напрям має попит і будемо сподіватися, що кількість студентів зростатиме. У той же час колективу потрібно ще плідно працювати, щоб заклад був цікавим для наших випускників. У недалекому майбутньому коледж фінансуватиметься з обласного бюджету. Минулого року 5 коледжів перейшло на баланс обласної ради і вони належним чином фінансуються.

  За оцінками Управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області, окрім майнового комплексу, до обласної комунальної власності має перейти три земельні ділянки площами – 1,877; 10,36; та 0,68 га.

  Тим часом депутати від фракції “Свобода” висловили своє бачення цієї ситуації: “Така позиція влади не є державницькою, а є лише грою та спекуляцією на емоціях вінничан. Сьогодні під час 32 позачергової сесії обласної Ради протягом хвилини без обговорень більшістю було прийнято рішення про звернення до Уряду щодо розробки законопроекту для передачі державних профтехучилищ на баланс місцевих громад. Також заочно без обґрунтування більшість Ради наперід надала згоду на прийняття в комунальну власність місцевих громад з державної Брацлавського агроекономічного коледжу всупереч ст.24 ЗУ «Про державний бюджет на 2018 рік». ВО «Свобода» неодноразово попереджала про неприпустимість перекладення відповідальності за існування коледжів з держави на плечі місцевих громад. Центральна влада зобов‘язана забезпечити повноцінне існування професійно-технічної освіти в Україні. Натомість пропонують забрати на баланс заклади без відповідного забезпечення коштами!

  Цей проект рішення розглядався без фінансово-економічного обґрунтування та без пояснювальної записки.

  Вінницька облдержадміністрація протягом минулого тижня зареєструвала проекти рішень про ЛІКВІДАЦІЮ Бершадського медичного коледжу(бо ж не вистачає фінансування) та про ЗГОДУ ЗІ ЗВЕРНЕННЯ щодо прийняття у власність Брацлавського економічного коледжу (очевидно тепер коштів достатньо). Лише у ВНАУ в черзі за Брацлавським коледжем є ще 6 таких закладів. Досі невідомо за рахунок яких коштів буде виплачуватись заробітна платня працівникам коледжів.”

 • Цієї суботи модників Вінниці чекає грандіозна Fashion-подія-----------------

  Модна подія дасть можливість вінничанам дізнатись який смак на одяг буде панувати цієї весни та літа.

  Демонструватимуть свої колекції аж 6 учасників VINFashion Week. Буде представлено чоловічі, жіночі і навіть тінейджерські колекції.

  О 13:00 розпочне показ мод TM “Katrin Fox”. Дизайнерка Katrin Fox творить модний одяг для дітей та тинейджерів. Її колекція – хитросплетіння стилю та практичності. Назва колекції – «Fox Time»: настає час лисиць!

  О 13:30 на подіум виведе своїх моделей дизайн-студія “DESS”. Студія має свої пріоритети в роботі: створення щорічних сезонних колекцій одягу, як реалізація нових творчих ідей; робота з замовником, яка направлена на правильне стилістичне рішення того чи іншого образу. Колекція дизайн-студія “DESS”має назву – “Medi Terra”: мандруючи Середземномор‘ям.

  О 16:00 студія дизайнерського одягу “InDresser” познайомить вінничан зі своєю жіночою колекцією, що має назву “Temperamentum”. У кожної жінки своя сила. Свій дар.

  Дизайнери “InDresser” впевнені, що кожна жінка, яка хоч раз одягне їхню сукню – автоматично стає успішною та впевненою в собі.

  До слова, власниця “InDresser” Оксана Панасюк розповіла, що вона з чоловіком мають швейну базу, на якій шиють постільну білизну для закордону, а от колекція жіночого одягу літо/осінь у них перша. В цьому напрямку вони лише починають рухатись.

  Але вже обіцяють, що їхній одяг підійде усім жінкам: від святої Марії до спокусниці Єви.

  О 17:30 – “PANNA boutique” зачаровуватиме вінницьких модниць витонченістю, вражаючою якістю та в той же час, стильовим різноманіттям та багатогранністю. А презентувати одяг будуть звичайні жінки, адже їхня колекція підкреслює особливість кожної представниці слабкої статі. Колекцію демонструватимуть під назвою – “SEMPRE FELICI”/«Завжди щаслива»!

  О 20:30, на десерт, модники та модниці отримають показ вечірніх суконь від дизайн-студія “Аlexandra Khedoyan”. Молода дизайнерка Олександра Хедоян гарантує вінничанкам, що в її сукні кожна жінка стане бажаною та привабливою.

  А найголовніше – захід має благодійну мету: усі виручені кошти за квитки будуть передані в Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій».

  – Під час показу будуть також продаватись hand made – ручні виробити, які виготовили дітки з «Обрію». Усі виручені кошти підуть на облаштування гончарної майстерні. В цілому студія гончарної майстерності – це, за словами фахівців, реабілітація, працетаріпія, урізноманітнення буднів як дітей, так і їхніх батьків. Крім того, в процесі гончарства розвивається моторика не лише рук, але й ніг. Тому, коли ми почули, що дітки та молодь з «Обрію» мріють про таку майстерню, то ми одразу захотіли допомогти – розповідає організаторка VINFashion Week Юлія Гончарук.

  – Людина, яка купить якусь річ, зроблену ручками дітей з «Обрію», купить не просто річ, а особистий оберіг. Адже дитина вкладає туди всю свою душу та жагу до життя – підкреслює Наталя Головко ще одна організаторка. – Загалом модний захід супроводжуватиметься спец ефектами, весь простір буде в білих тонах, а талановиті дизайнери вас точно здивують. Таким чином ми і діткам допоможемо, і гостей потішимо вишуканими колекціями.

  Вхід на VINFashion Week коштує 100 грн, зал помістить 200 відвідувачів.

  Модний захід відбуватиметься 26 травня в ТРК “ПОДІЛЛЯ СІТY”. Замовити квитки, а також дізнатись більше деталей про VINFashion Week, можна за телефоном: 093 797 66 43

 • Вшанували солдатських матерів-----------------

  У храмі відслужили панахиду за загиблими синами України, поклали квіти до пам’ятника героям, що не вернулись із війни на Донбасі.

  Вшанували матерів, які виростили героїв України. Вручили їм нагороди. Перед присутніми виступили демобілізовані воїни АТО, добровольці, депутати Вінницької облради. Зокрема Владислав Рой, від імені родини, яка втратила на війні брата і сина Костянтина Могилка, висококваліфікованого льотчика, аса авіації, який врятував Слов’янськ ціною власного життя, Людмила Щербаківська, голова Вінницької обласної організації ВО «Батьківщина», Григорій Зозуля, голова фракції «Укроп», інші.

  Світлана Бевз, доброволець «Айдара», нині викладач політеху, де проходив захід, співорганізатор вшанування підкреслила:

  – Не лише в День матері, а кожен день і час ми повинні пам’ятати солдатських матерів, що виростили героїв, які захистили Україну. Бо її дійсно боронили найкращі. І багато хто із них віддав життя за кожного із тих, хто не пізнав пекла війни.

  Спасибі матерям, що виростили героїв, низький уклін усім, хто кував і кує перемогу  України. Вічна пам’ять героям, що віддали життя за нашу незалежність

  Доброволець «Айдара» Юрій Кисіль підкреслив, що вони ніколи не забудуть матерів та батьків своїх загиблих побратимів і замінять їм загиблих синів. Це найменше, що можемо зробити ми для них.

  Тетяна Квасюк

 • У Жмеринці депутати відправили мера у відставку. Останній каже, що це незаконно-----------------

  Тимчасово обов’язки голови виконуватиме секретар Юрій Світлак. На думку більшості депутатів, Анатолієм Кушніром не забезпечується здійснення наданих йому повноважень. Голосування було таємним.

  – З 35 присутніх депутатів Жмеринської міської ради за відставку міського голови проголосувало 26, тобто переважна більшість. Депутати також хотіли заслухати звіт першого заступника міського голови Жмеринки Олександра Фурмана про його роботу, але він на сесію не з’явився. Депутати проголосували за його відставку, – розповіла депутат Жмеринської міської ради Ольга Пащук.

  На сесії також були присутні депутати Вінницької обласної ради Григорій Зозуля та Микола Віннічук.

  – Депутати відсторонили з посади першого заступника міського голови Жмеринки Олександра Фурмана. Ми його відставки вимагали з грудня минулого року, коли він побив нашу колегу, депутатку Жмеринської міської ради від партії УКРОП Ольгу Пащук. Але він залишався на посаді. Вважаю, що сьогодні справедливість перемогла,-прокоментував Григорій Зозуля.

  Ми зателефонували до Анатолія Кушніра, аби дізнатись подробиці.

  – Я не в курсі справи. Мені тільки що повідомили, що депутати відправили у відставку. Але це незаконно. Сесія — це коли є рішення міської ради. А люди собі зібрались і прийняли рішення. Зараз у мене багато гостей, ми ведемо бесіду…Пізніше розповім більше.

  Віталіна Володимирова

 • Південний Буг не може більше бути джерелом постачання води. Ріка помирає від забруднення-----------------

  – Ситуація насправді є критичною. Під час останнього засідання нашої комісії керівник лабораторії водоканалу розповіла, що джерело водопостачання обласного центру, тобто ріка Південний Буг, на думку експертів та екологів для цього вже непридатне. Якщо минулого року ці проблеми мали наприкінці літа, то цього року вони почалися вже у травні. Нині ситуація така: вода поки що відповідає нормам з точки зору безпечності для людей. Але її колір, дуже неприємний запах свідчать про те, що стан Південного Бугу дуже важкий. Минулого року ми приймали комплексний план заходів щодо покращення якості питної води. Що зроблено з цього плану ? Пропонуємо заслухати на наступній сесії. Ніхто точно не може сказати точну кількість артезіанських свердловин по Вінницькій області. Хто може сказати точну кількість штучних водойм, які є на річці Південний Буг? Ця інформація теж досліджена і вивчена до кінця. На думку фахівців Донецького університету, політехнічного університету, екологічних кафедр, ситуація буде тільки погіршуватися. Класність води у ріці понизилася до 4, а очисні споруди Волоканалу здатні очищати воду 2 класу якості. Ми намагаємося змінити технологію очищення води, міняємо мережі. А що ж ми будемо робити з самою рікою, з котрої беремо воду? Вона в жахливому стані! Детальної аналітичної бази стану ріки ми не маємо. Але це проблема не лише Вінницької області. Забруднена води до нас надходить вже з Хмельниччини. У нас є ще одна дуже гарна програма “Питна вода”. На неї ми виділили 10 мільйонів гривень. А заявок на участь у цій програмі з усієї області лише на 3 мільйони. По факту їх залишиться на півтора… Інші гроші залишаться невикористаними. Чому? Бо ця програма мертва і нікому не потрібна. Треба змінювати умови отримання громадами цих коштів. Вперше ми отримали 12 мільйонів з державної програми “Питна вода”. Сподіваюся, що вони будуть використані на поліпшення якості води.

  Голова облдержадміністрації Валерій Коровій відповів:

  – У нас є два земснаряди для розчищення русла Південного Бугу. Але поки що роботи не можуть розпочатися до закінчення нересту. Поблизу Калинівки почали розчищати притоку Південного Бугу. Другий земснаряд очищатиме воду поблизу Водоканалу. У нас колись працював БУВР. Але там давно ніхто не займається проблемами ріки. Я вже дав доручення про те, щоб провести розширену нараду, на котру запросити представників з Хмельницької області, щоб обговорити проблему разом. Водоканал в обласній власності перебуває лише формально. Всі мережі — міські. Всі проблеми питної води обласний бюджет не витягне, бо він дуже обмежений у фінансуванні.

  – Ріка Південний Буг протікає по території 5 областей України, тому її стан – проблема не тільки Вінниччини. Коли Басейнове управління перебувало саме у Вінниці, то ми мали 14 земснарядів, котрі щороку очищали ріку від природного мулу. А на сьогодні не маємо жодного! – додав перший заступник голови ОДА Андрій Гижко — Тому вирішили закупити земснаряд за кошти обласного бюджету, котрий незабаром буде очищувати ріку на території Стрижавки.

  Про якість питної води і ріки Південний Буг

  Опубліковано Щотижнева газета «33-й канал» 22 травня 2018 р.

  Андрій Гижко

  Опубліковано Щотижнева газета «33-й канал» 22 травня 2018 р.

 • «Правовий навігатор» – перший пілотний курс для школярів-----------------

  24 травня 2018 року в приміщенні ЗОШ №18 м. Вінниці (вул. Келецька, 97) відбудеться нагородження учасників та підбиття підсумків курсу “Правовий навігатор”, організований Вінницьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги за сприянням адміністрації  школи №18.

  Початок о 09.20.

  Курс “Правовий навігатор” розроблено вперше та поширено на учнів 8-го та 10-го класів ЗОШ №18 м. Вінниця. Даний курс тривав протягом місяця (24.04-24.05) та складався з шести тем різних правових напрямків. Тематика занять розроблялась з врахуванням інтересів учасників, які були визначенні за допомогою попереднього анкетування.

  Метою проведення курсу є систематичне навчання, формування та підвищення правової культури учнівської молоді.

  За результатами проходження курсу учні отримають сертифікати.

  З цієї нагоди запрошуємо:
  – на прес-конференцію з участю засновників, учнів та представників школи;
  – на урочисте завершення курсу та церемонію нагородження учасників.

  В рамках заходу буде можливість поспілкуватись з учнями, які зможуть поділитись враженнями від проходження даного курсу та розповісти про набуті знання, засновниками-організаторами, які розкажуть про концепцію курсу та поділяться планами щодо майбутніх заходів, та адміністрацією школи, за сприянням яких відбувся курс.

Новини Вінничини


Китайский гороскоп
Китайский
гороскоп
Японский гороскоп
Японский
гороскоп
Гороскоп древних Майа
Гороскоп
древних Майа
Гороскоп друидов
Гороскоп
друидов
Зороастрийский гороскоп
Зороастрийский
гороскоп
Гадание таро
Гадание
таро
Сонник
Сонник
Толкование имён
Толкование
имён
Книга перемен
Книга
перемен
Гадание по руке
Гадание
по руке

Read More

ЛІТИНСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ - www.lityn.com.ua

Для розміщення реклами, оголошень на сайті пишіть на E-mail: lityn-support@ukr.net

Яндекс.Метрика