Litintermodom Строительство деревяных домов,
беседок, садовых изделий,
террасная доска


Гелиопарк «Баттерфляй»

   Головна сторінка * про літин * До уваги платників податків

Ната Шапиро !!!Рецидив Рака Лимфоузлов!!!Помогите Закончилось обследование. Установлен диагноз - лимфома Ходжкина классичесская, 3-я стадия средней агрессивности. Назначен курс химиотерапии.

Фільми на твій смак

Фільми на твій смак

Музика на твій смак

Сміху мало

Анекдоти з України

безкоштовні ігри онлайн
Безкоштовні ігри онлайн

самоучка - інтерактивні навчальні вправи для школярів розважаючі ігри
Інтерактивні навчальні вправи для школярів

Задати питання лікарю

all4hyip - создание HYIP, make HYIP, дизайн для h-script, hscripts создание хайп, заработать на HYIP, уникальный дизайн для хайп, free hyip templates, уникальный шаблон для хайп, скачать шаблон для хайпа, goldcoders скрипт, дизайн, реклама хайп, все для HYIP

До уваги платників податків

Річний семінар для платників податків Літинського , Хмільницького  районів та м.Хмільника відбудеться 16 січня 2014 року

Хмільницька ОДПІ запрошує платників податків на річний обласний семінар з питань подання звітності за 2013 рік і нововведень податкового законодавства у 2014 році за участю фахівців ГУ Міндоходів у Вінницькій області, філії ДП «Сервісно-видавничий центр Міндоходів у Вінницькій області», товариства «Знання», який відбудеться 16 січня 2014 року о 10 год. ранку в приміщенні Хмільницької міськради, 2 поверх актовий зал.

Відділ обслуговування платників податків Хмільницької ОДПІ, тел. для довідок: 2-23-78.

До уваги платників податків – важливі зміни 2014 року у вартості ЄП, ПСП та торгового патенту

Згідно з нормами частини другої статті 41 Бюджетного кодексу України, до набрання чинності законом про Державний бюджет на поточний період  діють норми Закону про Державний бюджет України на попередній бюджетний рік.

Пунктом 4 частини другої статті 41 названого Кодексу встановлено, що соціальні стандарти та соціальні гарантії, у тому числі прожитковий мінімум, рівень його забезпечення, мінімальна заробітна плата, надання пільг, компенсацій і гарантій населенню, у поточному бюджетному періоді застосовуються у розмірах та на умовах, що діяли у грудні попереднього бюджетного періоду.

Відповідно до   Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" станом на 01.12.2013 мінімальна заробітна плата та прожитковий мінімум для працездатної особи встановлена у розмірі 1218 грн.

Враховуючи вищевикладене Хмільницька ОДПІ інформує платників податків, що з 1 січня 2014 pоку податкова соціальна пільга (ПСП) становитеме:  609,00 гpн. (50 % прожиткового мінімуму).

Податкова соціальна пільга в межах 150 % = 913,50 гpн., а 200 % ПCП = 1218 гpн.

Податкова соціальна пільга може застосовуватися до доходу працівника у виглядi заробітної плати чи прирівняних до нeї виплат, якщo розмір доходу нe перевишує прожиткового мінімуму для працездатної особи, встановленнoгo нa 01 січня звітнoгo податковогo року, помноженoгo нa 1,4 тa округленогo дo найближчиx 10 гривень. Tобтo, максимальний розмір доходу, при оподаткуванні якогo може бути застосована податкова соціальна пільга у 2014 рoці = 1218 * 1,4 ≈ 1710 грн.

Згідно з абз. 8 п. 1 розділу XIX Податкового кодексу до 31 грудня 2014 року для цілей застосування п. 169.1.1 податкова соціальна пільга надається в розмірі, що дорівнює 50% розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

У зв’язку зі збільшенням мінімальної заробітної плати у 2014 році збільшується відповідно і розмір збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності (торгового патенту) та вартості єдиного податку для платників спрощеної системи оподаткування підприємців  I  і  II   груп.

Так, наприклад  основна ставка єдиного податку для платників I  групи складе у 2014 році 121-80 грн. ( у 2013 році вона складала 114-70 грн.), основна ставка для платників єдиного податку II  групи відповідно 243-60 грн., у минулому році вона складала 229-40 грн.

Вартість торгового патенту для торгових точок Літинського району у 2014 році буде визначатись у відсотках від мінімальної зарплати 1218 грн. залежно від виду діяльності.

 

Хмільницька ОДПІ

Китайский гороскоп
Китайский
гороскоп
Японский гороскоп
Японский
гороскоп
Гороскоп древних Майа
Гороскоп
древних Майа
Гороскоп друидов
Гороскоп
друидов
Зороастрийский гороскоп
Зороастрийский
гороскоп
Гадание таро
Гадание
таро
Сонник
Сонник
Толкование имён
Толкование
имён
Книга перемен
Книга
перемен
Гадание по руке
Гадание
по руке

Read More

ЛІТИНСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ - www.lityn.com.ua

Для розміщення реклами, оголошень на сайті пишіть на E-mail: lityn-support@ukr.net

Яндекс.Метрика